Thursday, June 13, 2013

Mbyllur!


Me ne fund erdhi dita e shumepritur, po nisem per pushimeeeee! Mbingarkesa qe kam patur kete jave, duke u perpjekur te lija sa me shume pune gati edhe per periudhen kur une nuk do te jem, me ka detyruar te hiqja dore nga blogu, sepse realisht e kisha te pamundur. Deshira ime e madhe eshte qe te postoj edhe andej ku do jem,por nuk e di sa do i kem kushtet per ta bere kete! Nese jo, atehere bashke do te shihemi pas 15 ditesh! Uroj mos te me harroni dhe t'ju marre malli per mua! :P Per ato qe do i marre malli vertet, e dini ku te me gjeni, keni "Thumb"-in ;)

10 comments:

 1. Have fun e dashur... e bej qejf ;)

  ReplyDelete
 2. Kalofsh sa m bukur. Presim foto t reja pas pushimeve ;)do na marr malli.

  ReplyDelete
 3. Befsh qejf.Te presim me foto te reja.

  ReplyDelete
 4. kalofshhhhhhh pushimet me te bukura te jetes tende do na mungosh shume po edhe mezi do presim postin e rradhes KLM

  ReplyDelete
 5. Njerezit edhe kur ikin me pushime dergojne ndonje kartoline sa per te thene: shikoni sa bukur po kaloj dhe po kujtoj LOL
  :)
  bej ndonje post flash nga celulari AND have fun ashtu sic di ti :)

  http://nastilamano.wordpress.com/

  ReplyDelete
 6. O Aulonaaaaa u merzitemmm neeeeeeee,hajde urgjentisht.Shiko se nga une s'ke me leje per kete vit se e teprove tani :P
  Na mori malli mi goc :)
  M.

  ReplyDelete
 7. aulona srz :/ e dinim qe do mungoje po jo kaq :@ Le qe na mrz po dua t na knaqen syt me gjererat e bukra qe do na tregosh.
  Cdo dit tu pa blogun tend. Na cmendi ajo ``mbyllur`` :P

  ReplyDelete
 8. e di si m duket mua aulona? sikur ske qen ndo1er n pushime. thjesht e bn kt post & i shkrun vetes kto komentet anonime sa me u be ``interesante``. po ik moj andej ku ke lek ti t shkosh n karaibe iher. po t kishe do blije rroba t hajrit & jo 1900 lekshe dhe t visheshe si gabele . me vjen keq por le per te deshiruar. & jo nk t kam inat fare thjesht leji lajkat se nk t shkojn. sidomos nje personi t televizionit si ty. BTW: po punon me fotoshop tani????? hajt bashko ndo1 foton tende me ndo1 plazh andej nga durrsi & shkruj cik qe esht ibiza palma de majorka etj etj etj. Ik haj ndo1 sufllaqe at bej ^______^

  ReplyDelete
 9. Hahahhahahah seriozisht e ka kjo komentuesja me siper aulona. Pupupu ja qe ka dhe nga kto t djegurat. Kjo po plas nga inati.mir qe spo ha veten me dhemb. Dhe thot pastaj ste ka inat se vishesh shumtuar. Pikaaa! Aulona nje gje duhet ta ket moj shpirt meqe po vdes nga zilia ti. Ej aulon je qe je porosit ndonje sufllaqe me t gjitha po pa salcat nderkoh qe je duke tall bycen me komentet e ksaj inacies. T puth ;)

  ReplyDelete