Friday, November 8, 2013

Nje interviste ndryshe per "Mengjes Express"...:)Ju kujtohet kur rreth dy muaj me pare, une shkruajta ketu ne blog dhe ju informova ne lidhje me nje interviste qe sebashku me Fatmen realizuam me Kozeta Kurtin, per Ora News? Nje interviste ndryshe nga te gjitha ato qe kam dhene deri me sot, nje interviste ku kam folur per Aulonen dhe jo per Aulonen e Palomes, as per Aulone e Thumbit, as per Aulonen e Sillikonit, e as per gjithe Aulonat e tjera qe ju shikoni ne ekran...Me ne fund ajo interviste u publikua javen e shkuar ne emisionin Mengjes Express dhe tashme une mund ta ndaj me te gjithe miqte e mi edhe ketu ne blog. Eshte nje interviste vertet e bukur, e cila kur e pashe me emocionoi shume, edhe pse jam une qe flas per veten dhe them gjera qe i di tashme hahahaha :P Uroj te kete te njejtin efekt edhe te ju dhe te sherbej per te njohur pak me shume nga Aulona, qe nga femijeria e saj, e deri sot :)
Dua te falenderoj shume Kozeta Kurtin qe na dedikoj keto minuta ne emisionin e saj :)

P.S: Pjesa e intervistes tone eshte nga minuta 40 deri ne minuten 55
8 comments:

 1. Hahaha,interviste shume e bukur,me kenaqet :D
  Sa zili qe e ke pare Michael Jackson live,ja nje enderr qe s'mund ta realizojme me :(
  Kurre s'do kisha menduar qe Fatma ishte fiksuar aq keq pas A.J.-it,mua me pelqente Brian :P (me pelqente Nicku,po Nicku ishte fiksimi i te gjitha gocave dhe meqe une s'kisha ndonje shans me te,ju ktheva Brian-it :P )
  Me vjen keq qe paske kaluar aq shume kohe ne spital :/
  M.

  ReplyDelete
 2. sa intervist e vecante :) me te drejte e ke quajtur te tille postin.. <3

  ReplyDelete
 3. Intervista shume e bukur po ashtu edhe ku te dyja! :))

  ReplyDelete
 4. haha sa bukur ! Kenaqesi te shoh nje interviste rreth teje e cila nuk eshte per Thumbin apo Silikon apo pjesen tende te punes qe ben, por per jeten tende :) Dua dhe un te flas keshtu pas vitesh :P :*

  http://kikisbookofdreams.blogspot.com/

  xx Kiki

  ReplyDelete
 5. aaaa sa bukurrrr :))) po lutesha te mos mbaronte :(

  ReplyDelete
 6. U kenaqa shum me kete interviste,sh ★ te dyja... je sh e mire si gjithmone ;-) te uroj suksesee gjith te mirat. MILA

  ReplyDelete