Thursday, January 24, 2013

"Thumb"-i shkon te "Zone e lire"


Meqe sot eshte e enjte dhe une te enjen e kam diten me te ngarkuara te javes, sepse eshte dita kur bej faqosjen dhe mbyll pjesen me te madhe te gazetes, koha ne dispozicion per t'u marre me gjera te tjera eshte shume, po shume e paket. Imagjino sot jam bere aq vajze e keqe sa as ne shkolle nuk kam vajtur, per mungese kohe kuptohet, jo mungese deshire :P Keshtu qe duke mos patur kohe per te shkruar gjate e gjere dhe per te vendosur foto, qe mos te rri pa postuar fare mendova me vete "pse mos te vendos nje link me mire", qe edhe ju te keni me cfare te merreni :P Duke qene se gjithnje e me shume komentet tuaja, edhe ne blog, lidhen me Thumbin", edhe une po ja dedikoj kete post sot ketij emisioni. Ne fakt, jo tamam tamam "Thumb"-it, sepse ate tashme e dini te gjitha ku ta gjeni dhe s'keni me nevoje per ndermjetesine time, por emisionit "Zone e lire", ku isha e ftuar javen e shkuar per te folur per "Thumb"-in. Kush nuk e ka pare, mund ta ndjeke ne kete link. Nese keni deshire mund te me thoni si ju duk paraqitja, qofte look-u, qofte ato qe u thane. Shkurt muhabeti, nje pershtypje e pergjithshme e asaj qe pate dhe degjuat. Kuptohet nese nuk keni asgje tjeter me te mire per te bere!
Une nderkohe po i kthehem faqosjes, se kam mbetur te nje rubrike qe do te jete kete jave dhe qe me pelqen shume, madje me pelqen aq shume saqe kam menduar ta vendos edhe ne blog, pasi te kete dale ne gazete :D
12 comments:

 1. Hey, po qe ndrinit te treja. Shume bukur !!

  ReplyDelete
 2. Aulona, fustani jot eshte shume IN! Love it

  ReplyDelete
 3. sh bukur gocat....Aulona me pelqen shume shume fustani! eshte shume IN!

  ReplyDelete
 4. fustani i bukur po floket sh keq nderro parukiere eme te njejtein model sa her del ne tv ve te njejtat extension :p plus je dobesuar shume edhe ne tv sngjan shume mire te kan dale kockat mos u fikso aq shumee pas palestres duhet te mbushesh dhe pak se nuk ngjan bukur persa i perket thumbin i kam pare pothuajse te gjitha puntatat ca jan shume te goditura ca jan sh siperfaqsore edhe pa lidhje pertoj te shkruaj me shume :p

  ReplyDelete
 5. ishe yll fustani me pelqeu, ti shume natyrale. pervec flokve me vjen keq po dukeshin shume keq se kuptova pse i kishe ven iksteishnat stononin me ngjyren tende. per te tjerat yll. Ana.

  ReplyDelete
  Replies
  1. une them qe nese duhet t'a shqiperojme le ta quajme "zgjatim" se IKSTEJSHEN me duket sikur po e lexoj te parukerite e lagjes:)

   Delete
 6. Bellissima, come sempre !

  ReplyDelete
 7. Shume bukur, komplimenta! Edhe floket shume shume mire."Kemi gje Ledio" hahahahahahhahhaha :D
  M.

  ReplyDelete
 8. Ke shkelqyer ate nate, ne cdo gje pamje, veshe ne ato qe the dhe si fole. Je e jashtezakonshme. Bravo!

  ReplyDelete
 9. te papara te 3-ja,,,ti si gjithmone yll,me plq shume por mbase cik si shume serjoze apo tu desh te mbaje fatmen :P,,,e kam ndjekur blogun tend qe ne fillim por eshte hera e pare qe te shkruaj dhe po te themm se me plq shumeeeee,,,,komplimente dhe suksese :)

  ReplyDelete
 10. Aulona

  te cani i kalove te gjitha parashikimet dhe pritshmerite e mija Te kam ndjekur ne te perditshmen tende, lexoj gazeten Paloma, shoh Thumb-at, te shoh neper emisionet ku je e ftuar thjesht me pelqen Ate nate te Cani te kam ndjekur deri ne oren 2. te nesermen ne pune, sigurisht me koleget e aferta diskutuam dhe te gjitha ishin argetuar me Canin dhe te ftuarat e tij dhe kishin pelqyer paraqitjen tende si ate vizuale dhe ate cka prezantove Arrite te ballancoje shume mire "Canin" me batuten, humorin por pse jo me seriozitetit dhe autoritetin tend NJE BRAVO TE MADHE
  Lira

  ReplyDelete
 11. Te menaxhosh Canin s'eshte e lehte po ju ja dolet me se miri, Dasara e papare. Sa per lookun s'jam fan e stilit tend...sorry!

  ReplyDelete