Monday, July 22, 2013

A don me ta thy, apo don me ta ngjit? Apo don me bo tym....Kete fundjave vendosa ta kaloj ne Tirane, e para se pertoja te bej plazh (as mua s'me besohet qe e shkruajta kete) dhe e dyta, sepse ne Tirane organizohej nje party, e cila e dija qe do te ishte shume e bukur qe para se te zhvillohej. Nga e dija do thoni ju? Epo ishte NRG Night dhe si cdo party tjeter qe ka organizuar NRG, edhe kjo nuk mund vecse te ishte e jashtezakonshme. Dhe pritshmerite e mia u permbushen me se miri. Muzika e luajtur nga Andy Gramm ishte me e mira, nderkohe qe ajo qe e beri edhe me te veccant mbremjen ishin performancat e Stresit dhe Fjolla Morines, te cilet prezantuan edhe kengen e tyre me te re, ne bashkepunim me Andy Gramm “TYM”. Shume shpejt te gjithe do te keni mundesi ta degjoni kengen, e cila jam e sigurte qe do te jete nje nder hitet e kesaj vere. Kwshtu muzikws sw bukur, shtoi dhe shoqwrinw e mirw dhe fustanin e ri :D dhe rezultati I mbremjes del 10 me yll! I vetmi minus i mbremjes ishte ajo suffllaqja qe ju shikon edhe ne foto dhe qe “non mi fa per niente onore” :P, ama qe sherbeu per te prishur syrin e keq, meqe me kishin bere shume komplimenta gjate mbremjes :D Kisha kohe qe nuk kisha bere nga keto “mekatet” e oreve te vona, si psh te haja nje sufllaqe ne oren tre te mengjesit pasi dal nga clubi, ama aq shume me ka shijuar ajo sufllaqe saqe ja vlejti shume ai “mekat”. Sepse ne fund te fundit sic thote edhe nje miku im, “pjeshkat” e verteta e hane gjithmone nje sufllaqe pas pub-it :D
P.S: Foto mund te ishin bere edhe me mire, por duke marre parasysh qe ne tre te nates te gjithe ishim tap, mire edhe kaq :D


11 comments:

 1. Aulona sa i bukur ai fustani ;) ku e ke marr tlutem? Fotot superrr .

  ReplyDelete
  Replies
  1. Flm :) Fustanin e kam dhurate nga nje mikeshe e imja, e cila e ka porositur online tek Victoria's Secret.

   Delete
 2. Une te isha si ty me ato shale te nxira (sorry per fjalen shale se ndoshta nuk eshte shume e hijshme ne komente por kembe refuzoj tu them ne vere shaleve :p) do i nxirrja 24/7 qe te depresionoja njerezit!

  ReplyDelete
 3. Aulon sh nice fustani.Ej me thuaj pak me ca lloj recipetash e ke vesh kete fustanin dhe ku gjenden ne tirane?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nuk e kam veshur me recipeta fare :) Me kete lloj fustani mund te besh fare mire edhe pa to ;) :)

   Delete
 4. super duper yll

  ReplyDelete
 5. mau me pelqejne shume sandalet :D

  ReplyDelete
 6. Ti ngjan shume mire (vetem çanta ta prish pak),por ne teresi shume mire! Moj Aulona,ky i dashuri jot me ngjan pak si gangsta ashtu gjithe muskuj.Shyqyr qe s'eshte zezak :P dhe shyqyr qe ka hequr mjekren :D
  M.

  ReplyDelete
 7. shume bukur fustani nje dashuri, aulon ke shtepi private

  ReplyDelete
 8. Speechless Aulon, trup yll fustan yll ngjyra e trupit yll, foto si couple eshte perfect, you rock :)))

  ReplyDelete