Sunday, July 21, 2013

Bla bla bla ne "Wake up", Top Channel

Shiko se kur te kap pertacia eshte gje e keqe shume....Meqe dje pertoja te shkruaja gjate, e njejta gje me ndodhi edhe sot. Megjithate sot do ta kompesoj te shkruaren me te folur. Me poshte keni nje video, ku une jam e ftuar bashke me Fatmen (qe s'mu nda, e s'mu nda njehere :D :P), ne emisionin "Wake up" ne Top Channel. Eshte nje interviste e lezetshme dhe per me teper e shkurter, vetem 15 minuta, fillon diku aty nga minuta 22-23 e deri ne fund dhe nuk besoj se do t'ju lodhi. Shikim te kendshem per ata qe do ta shohin. Si gjithmone mendimet tuaja, per gjithcka, duke filluar nga look-u, e per te perfunduar te ajo qe eshte me e rendesishmja ato cfare thashe, i pres ne pjesen e komenteve poshte.
Ju uroj te gjitheve nje fundjave te kendeshme.


3 comments:

 1. Sa e bukur dukesh :)

  ReplyDelete
 2. Kishe dale shume e mire.Si vajze me shkolle dhe e afte qe je,do doja te te shihja neper emisone ku te flitet per tema te tjera,jo thjesht showbizz.Mos te rritet mandja tani se e terheq komplimentin mbrapsht :P
  M.

  ReplyDelete
 3. Vetem une se s'shifkam dot :-(((

  ReplyDelete