Wednesday, March 6, 2013

Duar me ngjyra...dashurie!


Cfare duhet per ti dhene me shume drite, nje dite gri si kjo e sotmja? Nje pale pantallona me ngjyre te ndezur, nje pale kepuce te reja dhe dy duar qe me shume dashuri plotesojne tekat e nje vajze te perkedhelur, qe ne vend ta kete mendjen te goma e care e makines, e ka te berja e fotove per blog. Dhe kjo vajze e perkedhelur eshte me fat, sepse ka prane nje njeri qe edhe pse urren te beje fotografi, nuk ja prish asnjehere dhe jo vetem qe merr persiper te shkrepe aparatin, por edhe te jape sugjerime per poza dhe te  kape kendet e duhura, duke ju dedikuar seriozisht :) Ja sa pak duhet per t'i dhene ngjyra edhe nje dite gri si kjo e sotmja...


10 comments:

 1. Me pelqen shume shume shume. Kombinim perfekt. Ne qofte se do t'i merj nje nga nje detajet do beja roman.

  ReplyDelete
 2. Me pelqeve qe te posti me kembe mbi tavoline ;)

  btw: a sme thua ca ndodhi me baluket?

  ReplyDelete
 3. Hahahahaha ehhhh baluket...:D Aty jane moj aty jane, po kete jave meqe nuk kam patur xhirime se Fatma ka qene jashte, e lashe veten te lire te mos ti krihja floket (meqe dihet tashme problemi im me floket e dobet) dhe i kam mbajtur kacurela, ose me sakte te kapura thuajse gjate gjithe kohes. Gjithesesi i'll be back soon me baluket e mia sexy :D :P

  ReplyDelete
 4. Aulon si s'ke turp dhe shkruan vetem dy rreshta,me kaq do t'na e mbyllesh gojen??? Ku jane batutat e tua qe mua me shkrijne gazit??? Shaka,s'po te vej faj prej atij idiotit qe te paska shpuar gomen.Ju thafte dora deri ne rreze-tha gruaja e Jovan Bregut.
  I gezofsh kepucet e reja,shume te bukura.Ne teresi me pelqen! Ehhh ja pse s'kam bere kurre balluke ne jeten time,do mund t'i mbash :( Me pelqeka shume edhe sfondi i fotove (seriozisht) :)
  M.

  ReplyDelete
 5. Aulona me pelqen shume kombinimi qe ke bere ne kete post, nje nga me te miret. Me pelqejne shume kepucet qe mendoj se i japin dhe gjithe hijeshine veshjes dhe shkojne shume me canten. me pelqen shume dhe kombinimi i pulovres me kemishen. por me pelqeu shume dhe shkrimi :) Te pershendes Klea

  ReplyDelete
 6. Me pelqen cdo element i veshjes se sotme. Por me teper me pelqen historia mbas saj. Ndonjehere duhet vetem kaq per te qene e lumtur :)

  ReplyDelete
 7. P.s : ke ide per dhurata per mamin nga blogu im, nese s'ke vendosur ende ;)

  ReplyDelete
 8. Uuuuuu I really really like this one :)

  ReplyDelete
 9. Se pari: sa veshje e bukur, shume shume shuuuuuume cool. Cdo gje me pelqen dhe do e vishja ne total, keshtu si ti. Po e bej PIN sepse i kam te gjitha elementet/artikujt per te krijuar nje outfit te tille. Ke bere dicka ndryshe me fotot? Mos perdor aparat tjeter tani a si? Me pelqejne shuuuuuume. (Me kthe pergjigje).

  Se dyti desha te te uroja ty, mamit & motres tende GEZUAR 8 MARSIN dhe kalofshi sa me bukur sot!!

  Dhe se treti, Rrofsh per urimet per vajzen time, Aulona. Shume Faleminderit. Faleminderit per Urimet - na e ka shtuar jeten, sinqerisht. Emri na pelqen shume edhe neve.

  P.S. E ke pare qe te kam bere link nje veshje tenden, para nja 2 javesh?

  ReplyDelete
 10. Te kam shume xhan Aulonke..je shpirtttttt ALBA

  ReplyDelete